Tretješolci centralne šole so se v tednu od 14. do 18. oktobra podali na plavalni tečaj v Terme Olimia.

Z vami delimo nekaj zapisov učencev o plavalnem tečaju.

Na plavalnem tečaju mi je všeč, ker znam zelo dobro plavati, ker je dobra malica, ker skačemo v vodo, ker sem se naučila plavati »mrtvaka« in ker se potapljamo. ( Nika G.)

Danes sem se naučil plavati. Na plavalnem tečaju smo skakali v vodo. Jutri bomo mogoče šli na togobane. ( Urh O.)

Naučil sem se skakati na glavo in  plavati kravl. Všeč mi je bilo, ko je učiteljica plavanja metala obročke v vodo in smo se morali potopiti, da smo jih dobili. Všeč mi je tudi skakanje v vodo.       ( Karlo K.)

Meni je bilo všeč, da smo skakali v vodo in plavali s pomočjo črva in deske. Uživala sem tudi v čofotalniku. Danes smo se učili plavati kravl. ( Lara Š.)

Všeč mi je bilo, ko sem v torek preplaval do stebra 25 metrov. Naslednji dan sem preplaval 5 metrov več kot prejšnji dan. (Lian P.)

Meni je bilo všeč, da smo lahko skočili v vodo in plavali žabico. Lepo mi je bilo, ko smo pri malici gledali risanke. V četrtek mi je bilo všeč, da smo se naučili plavati hrbtno. V petek komaj čakam preverjanje plavanja. (Leona P.)