Spoštovani starši,

pred športno dvorano, v garderobi nižje stopnje ter garderobi višje stopnje tudi to leto čakajo kosi oblačil, obutve, stekleničke, čelada …  ki so brez lastnika. Prosimo, da res skupaj z otroki pregledate priložene fotografije, morebiti tudi kakšno stvar učenci ponovno najdejo in jo pridejo iskat. STRAN SE BO POSODABLJALA DO 1-KRAT NA MESEC ALI 2 MESECA.

Vzpodbuda z vaše strani k bolj odgovornemu ravnanju z oblačili bo več kot dobrodošla, saj gredo ta oblačila in obutev po preteku določenega časa v ZC Šmarje pri Jelšah oz. na zbirno mesto RK. Vsak zavržen kos oblačila pa hkrati pomeni tudi breme za naše okolje.

Kot sedaj že praksa, pa bo v okviru dejavnosti stekla tudi ,,Izmenjevalnica oblačil”, kjer bodo učenci lahko odslužena, premajhna oblačila prinesli v šolo, jih zamenjali za večja ali pa samo oddali v izmenjavo. Izmenjevalnica se bo odvila v mesecu oktobru/novembru in aprilu/maju.

Hvala za sodelovanje ter vzpodbudo k trajnostnem razmišljanju naših učencev.

,,Ne zavrzi oblek, ohrani planet”