Spoštovani učenci in starši!

Počitnice jemljejo počasi slovo in 1. septembra 2020 bo šola ponovno na stežaj odprla svoja vrata. Do takrat pa moramo še marsikaj postoriti, da bo za vse delujoče na šoli varno učno in delovno okolje, v skladu s priporočili NIJZ.

MIZŠ je  pretekli teden posredoval osnovne usmeritve, vezane na samo organizacijo pouka in vse aktivnosti, ki bodo potekale v šolskem letu 2020/21. Pripravili so štiri modele, uporaba le-teh pa se bo prilagajala trenutni epidemiološki sliki, povezani s širitvijo s covid-19.

O vseh podrobnostih organizacije in poteka pouka vas bomo obvestili v naslednjih dneh, ko nam bodo posredovana natančna in konkretna navodila s strani NIJZ, MIZŠ, ZRSŠ.

Medtem pa, dragi učenci, ne pozabite na prevzem učbenikov v šolski knjižnici po objavljenem razporedu ob upoštevanju varnostnih ukrepov (maska in higiena rok).

Lep preostanek prostih počitniških  dni vam želim.

Mitja Šket, ravnatelj