Na zadnji šolski dan, 24. 6. 2022, smo na zelenici ob šoli obeležili državni praznik dan državnosti in prihajajoče poletne počitnice. Prireditev je ob prisotnosti staršev potekala v sproščenem vzdušju, saj so učenci in učenke, navdušeni nad prihajajočimi počitnicami, na »odru« uprizorili veliko plesnih, pevskih in glasbenih točk z deklamacijami o domovini in počitnicah. Čaroben zaključek šolskega leta so nam s plesom in petjem pričarali tudi otroci iz vrtca. Povezovalci proslave so bili Ajda, Tina in Gabrijel.
Proslava se je zaključila s hudomušno pesmijo Šola je pri kraju, predajo ključa četrtošolcev tretješolcem in podelitvijo spričeval, priznanj ter pohval.

ŽELIMO VAM LEP PRAZNIČNI DAN TER VESELE, RAZIGRANE IN USTVARJALNE POLETNE POČITNICE.