Pred nami je 28. kolesarska dirka po Sloveniji, ki  bo potekala med 15. In 19. junijem. Dirko bosta neposredno prenašala nacionalna TV in mednarodna TV-postaja Eurosport, ki dosega več milijonov gledalcev po svetu. Zato bo prenos dirke v živo za naše kraje zagotovo pomenil veliko promocijo, ki jo je potrebno izkoristiti.

V četrtek, 16. junija, bo  2. etapa na relaciji Ptuj–Rogaška Slatina speljana  po poti, ki pelje tudi skozi kraje naše občine. Ker slednja tako  kot občani in  seveda šola podpiramo športne dogodke, bodo  letos  s podporo učencev navijačev kolesarstva sodelovale   POŠ Šentvid, POŠ Mestinje in centralna šola.

Tako bo v četrtek za učence na omenjenih POŠ in centralni šoli  spremenjen urnik, in sicer bo zamik pouka za dve šolski uri, prav tako pa bo  temu prilagojeno varstvo za učence od 1. do 4. razreda.  Vsa dodatna pojasnila bodo objavljena tekom tedna na spletni strani centralne šole.

Hvala za razumevanje.

Mitja Šket, ravnatelj