V tem tednu smo se veliko igrali, tako pri pouku, kot tudi pri OPB.  V zabavnih igrah  smo pokazali svojo spretnost in iznajdljivost, ob njih pa smo se zelo nasmejali. Prav so nam prišli tudi zamaški, kocke, slamice, žličke iz katerih smo poskusili ustvariti najzanimivejše kreacije. Potovali pa smo tudi v svet pravljic. Po pravljici Rdeče jopice smo ustvarili vsak svojo jopico. Lili in Bine pa sta prvošolcem povedala pravljico o čudežni kravati. Poglejte, kako lepe kravate smo ustvarili. Pretikanje je našim prstkom kar dalo dela. Pa tudi branju sošolk smo radi prisluhnili. Ustvarjali smo tudi pri EKO KROŽKU. Nastali so čudoviti izdelki. Četrtošolci vemo, da je IGRA ena od otrokovih pravic, o tem bomo še govorili pri predmetu družba. V tednu otroka pa smo se preizkusili v STARIH  igrah kot so RISTANC, GNILO JAJCE, SLEPA MIŠ, RINČKO TALAT, GUMITVIST, ALI JE KAJ TRDEN MOST?…Stare igre smo se igrali tudi pri športnem krožku. Za nami je čudovit teden. Nekaj utrinkov si lahko ogledate spodaj.