POČITNICE SO MIMO,

ZATO  ŽE KOMAJ ČAKAMO,

DA SE SKUPAJ SREČAMO

IN Z RADOSTJO TER  ZVEDAVO,

V NOVO ŠOLSKO LETO ZAKORAKAMO.

1.septembra smo tudi letos zakorakali v novo šolsko leto. To je in bo posebno šolsko  leto, saj ima šola Sveti Štefan 12 prvošolcev.  Njihovi starši so povedali, da so komaj čakali prvi šolski dan.

Šolarji so jim pripravili kratek program. S skokom čez kolebnico in prepevanjem pesmice so pokazali, da že marsikaj znajo. Z zanimanjem so poslušali pravljico in pobarvali vsak svojo miško, ki jih bo spomnila, kdaj so reditelji in da imajo v razredu  posebne zadolžitve.

Naslednji  šolski dan smo imeli dva obiska. Obiskal nas je ravnatelj in proti koncu pouka tudi policist in sodelavec SPV. Veseli smo bili ravnateljevega obiska in njegovega zanimanja o našem počutju in preživelih počitnicah. Tudi obisk policista in sodelavca SPV  je bil poseben. Opremila sta nas s kresničkami in ruticami, ki nam bodo pomagale, da bolj varni stopamo po cestnih poteh.

Zgovornejše so še fotografije.