Spoštovani!

Obveščamo vas, da je MIZŠ šole ponovno obvestil o spremembi odloka Vlade Rep. Slovenije glede neizvajanja pouka v šoli za 1. triletje  v ponedeljek, 1. 2. 2021.

Torej, sprememba se glasi:   v ponedeljek, 1. 2. 2021, BO za  vse  učence 1., 2. in 3. razredov POUK V PROSTORIH ŠOLE vključno z  jutranjim  varstvom in podaljšanim bivanjem. Avtobusni vozni red za učence vozače bo  nespremenjen.

Testiranje zaposlenih bo kljub temu   potekalo skladno s protokolom in dogovorom z zdravstvenim domom. Vi pa tudi poskrbite, da v šolo ne pošiljate svojih otrok, če imajo znake okužbe ali se slabo počutijo.  Samo naše  odgovorno  ravnanje bo zagotovilo za izvajanje pouka v šolskih prostorih še naprej.

Pazite nase.

Mitja Šket, ravnatelj