Spoštovani starši,

šolanje na daljavo pred starše, otroke in mladostnike postavlja številne izzive in neznanke, ki so izvor stresa in nelagodja.

Logout, Center pomoči za zdravljenje odvisnosti od interneta, nudi v podporo staršem posebno SPLETNO PREDAVANJE »SAM DOMA KONKRETNA POMOČ STARŠEM OB IZZIVIH ŠOLE NA DALJAVO« v izvedbi psihologinje Franje Gros.

Vabimo vas, da se ga udeležite v četrtek, 17. 12. 2020, ob 17. uri. Trajalo bo eno uro.

Povezavo do predavanja vam bodo v četrtek poslali razredniki

Povezava do predavanja: https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=DsIobUERXR3MimjWaqdyMmTZ

Izpostavljene bodo naslednje teme:

• manj stresno šolanje na daljavo;
  • pomembnost načrtovanja, prestrukturiranja časa in vsakodnevnih aktivnosti;
  • preventiva pred digitalno preobremenjenostjo otrok (vpliv zaslonov na mlade, kdaj je preveč);
  • priložnosti za učenje samostojnosti in odgovornosti otrok in mladostnikov;
  • konstruktivno preživljanje prostega časa otrok in mladostnikov v času karantene (pomen gibanja, motivacije, offline aktivnosti);
  • ideje za skupne povezovalne igre za vso družino in brez zaslona. (Vir: www.logout.si)

Vljudno vabljeni.

Ravnatelj Mitja Šket