Spoštovani starši!

Pred nami je mesec december in jutri, v četrtek, 3. 12. 2020, so  popoldanske mesečne   govorilne ure na centralni šoli. Verjamemo, da je pomembno naše redno  sodelovanje in da vas zanima, kako se vaši otroci odzivajo in delajo na daljavo, zato vabljeni, da vzpostavite stik po e-pošti …  z razredniki oz. učitelji vaših otrok in izveste kaj več o njihovem delu  in sodelovanju.

Sicer pa o poteku izobraževanja v naslednjem tednu več informacij v petek, ko bomo šole  s strani MIZŠ uradno obveščene. Do takrat pa vam želimo prijetne decembrske dni in naj  današnje prve snežinke  pričarajo nasmehe na obraze. Pazite nase.

Mitja Šket, ravnatelj