Spoštovani!

V ponedeljek bo šola ponovno odprla svojim učencem 1.  triade šolska vrata in jih prijazno povabila, da vstopijo.  Ta prvi korak pa bo za marsikoga od vseh nas po dveh mesecih težji kot sicer, kljub temu da je vlada danes razglasila, da epidemije ni več.

V zadnjem tednu smo se poskušali čimbolj temeljito  pripraviti na ponovni zagon izvajanja VIZ dela ob upoštevanju vseh priporočil in napotkov, a naj ne bo odveč še opozorilo vsem staršem, ki boste svoje otroke poslali v šolo s šolskim prevozom.

Šolski prevoznik priporoča za učence vozače nošenje mask med vožnjo; prevozi šolarjev – priporočila NIJZ.

Spodaj prilagamo še obvestilo šolske kuhinje za morebitna vprašanja in informacije.

Naj ne bo odveč še zahvala za vso pomoč pri izvajanju pouka na daljavo. Bili ste naša podaljšana roka   in  močan steber opore našim učencem.

Veselimo se srečanja z vami.

Kolektiv OŠ Šmarje pri Jelšah

OBVESTILO GLEDE ŠOLSKE PREHRANE  OB PONOVNEM IZVAJANJU POUKA V ŠOLO Z 18. majem 2020 (in 25. majem 2020)

Šolska prehrana bo od ponedeljka, 18. 5. 2020, za učence od prvega do tretjega razreda ponovno organizirana kot običajno. Šolska kuhinja bo za učence pripravljala obroke kot pred zaprtjem šole, pri tem bomo upoštevali priporočila NIJZ. Ta med drugim navajajo, naj imajo učenci s seboj od doma vodo v plastenki. Učenci bodo ob prihodu v šolo s strani učiteljev seznanjeni z novimi pravili pri deljenju hrane in prehranjevanju. Vsi učenci od 1. do 3. razreda bodo s ponedeljkom, 18. 5. 2020, ponovno prijavljeni  na vse obroke, kot so bili pred prekinitvijo. Učenci 9. razredov pa s ponedeljkom, 25. 5. 2020. V primeru, da vaš otrok ne bo koristil vseh obrokov, na katere je prijavljen, nam to čim prej sporočite na ustaljen način:

Starši učencev centralne šole:

• na telefon: (03) 81 71 506
  • ali preko e-pošte: vinko.cokl@os-smarje.si

Starši učencev POŠ Kristan Vrh:

• na telefon: (03) 817 15 40
  • ali preko e-pošte: kristan.vrh@os-smarje.si

Starši učencev POŠ Zibika:

• na telefon: (03) 817 15 46
  • ali preko e-pošte: zibika@os-smarje.si