V iztekajočem šolskem letu smo bili dobršen del prikovani pred zaslone. Strokovnjaki opozarjajo na pomen gibanja. Tako smo v Šentvidu prišli na idejo, da si dvorišče pred šolo poslikamo z raznimi talnimi igrami (ristanc, pismo, štirje kvadrati, posnemaj me, twister). Ker pa se lahko skozi zabavo tudi učimo, je učiteljica angleščine zapisala števila v angleščini. Seveda ne manjkajo tudi črke. Narisali smo si osončje.

V današnjih časih je bilo priporočljivo, da smo se učili zunaj. Zraven pa smo še malo risali, pisali in barvali. Izkazalo se je, da je res v slogi moč. Tudi vrtčevski otroci so navdušeni nad bolj pisanim dvoriščem.

Še bolj bomo veseli, če bo obiskovalce in mimoidoče zamikalo, da se preizkusijo v kakšni izmed talnih iger.

Želimo vam mirne, varne in razigrane počitnice!

Kolektiv POŠ Šentvid pri Grobelnem