V sklopu bralne značke in majske knjižne uganke smo ustvarjali in zbirali najlepšo in najbolj fantastično pošast.
Z izborom za MISS pošasti smo tako danes zaključili. Prav vse pošasti so čudovito fantastične in že cel teden krasijo našo šolo in šolsko knjižnico. Hvala vsem, ki ste sodelovali in ustvarjali.
Kot na vsakem izboru za MISS, smo tudi na našem izbrali 2. spremljevalko, 1. spremljevalko in seveda MISS pošasti. Ne smemo pa pozabiti na MISS fotogeničnosti. Tako smo jih izbrali kar pet.
Prešteli smo glasove in izbrali tiste štiri/oziroma pet, ki so jih dobile največ.
Četrta največ glasov in naziv MISS FOTOGENIČNOSTI je dobila pošast iz 3. razreda, Kristan Vrh: MILI (avtorica Mila Voh).

Tretje mesto, si delita dve pošasti in prejmeta naziv 2. SPREMLJAVALKI in prihajata iz 2.c, iz Šmarja: Poša (avtorica Lara Vnučec) in Luna (Neva Pinoza).

Drugo mesto in naslov 1. SPREMLJEVALKA prejme pošast iz Svetega Štefana: SUNNY (Lili Jazbec).

Največ glasov in laskavi naziv MISS POŠASTI prejme pošast iz 3. b: POKORA (avtor Jakob Planinšek).

Čestitava vsem sodelujočim in se zahvaljujeva za trud, čas in ustvarjalnost. Hvala tudi vsem, ki ste glasovali za svoje najljubše pošasti.
En POŠASTNI na svidenje!