Spoštovani starši.

Tudi vaš otrok bo kmalu vstopil v veliki svet izobraževanja. Z željo po skupnem bodočem sodelovanju vas želimo seznaniti s pomembnejšimi informacijami pred pričetkom šolanja.

Samostojne delovne zvezke Lili in Bine, ki jih financira ministrstvo, bodo otroci prejeli prvi šolski dan v šoli.

Potrebščine, ki jih kupite starši, so naslednje (najdete jih tudi na šolski spletni strani pod zavihkom Starši – učbeniški sklad):

OSTALE POTREBŠČINE ( kupijo starši)

·       2 velika zvezka – A4, brezčrtni

·       1 velik zvezek – A4, 1 cm karo

·       1 mali zvezek – B5, brezčrtni

·       2 velika zvezka-  A4 , črtasti 11 mm

·       1 mali zvezek – črtasti

·       ovitki za zvezke in delovne zvezke

·       mapa z elastiko

·       svinčnik

·       barvice

·       šablona mala

·       radirka

·       šilček

·       škarje

·       lepilo v stiku

·       peresnica

Po ustaljeni praksi likovni material (risalni blok, tempera in vodene barve, kolaž papir …), ki ga bodo otroci potrebovali za pouk, priskrbi šola, prispevek ( 18,5€) zanj pa boste v mesecu oktobru poravnali s položnico.

V zadnjem tednu avgusta bo vaš otrok prejel vabilo za prvi šolski dan.

Želimo vam, da prijetno preživite poletne dni in vas lepo pozdravljamo,

učiteljice prvih razredov.