Februarja so četrtošolci v sklopu projekta Erasmus+ in projekta Pišem z roko pisali pisma prijateljem v sodelujočih državah. Pred začetkom “coronačitnic” smo že navezali stike s prijatelji iz Hrvaške. Ko pa smo se vrnili v šolske klopi, smo se razveselili še veliko pisem iz Turčije. Naša mreža prijateljstva se pridno širi po Evropi. Tega nam ne more preprečiti niti Corona virus.

We wrote letters to our friends. Before Corona started, we received letters from Croatia. When we came back to school, there were letters from Turkey. We were happy and we enjoyed reading them. Even Corona can’t stop us from making friends